معرفی مامورخرید

بزرگترین دغدغه فروشندگان و مصرف کنندگان، برای تهیه نیازها و فروش محصولات و خدمات خود، دستیابی و رسیدن به بهترین شرایط و قیمت در کمترین زمان بوده، سامانه مامورخرید این مهم را در دسترس همگان قرار داده.

مهیا سازی: خرید و فروش، از تمامی شهرهای داخل کشور، صادرات و واردات، از تمامی کشورها و شهرهای جهان، هرکالا و خدمات، با هر دانشی و برای همه ، بدون واسطه در سامانه مامورخرید

از قابلیت های خاص و منحصر به فرد این سامانه، معرفی مستقیم خریداران واقعی داخل و خارج از کشور، به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان در گروه های:

کالاهای مصرفی – خدمات – مواد اولیه – ماشین آلات صنعتی بوده و رسیدن به بهترین شرایط و قیمت برای تهیه کلیه نیازهای عمده و جرئی تولید کنندگان و مصرف کنندگان می باشد.

از دیگر قابلیت های مهم و موردنیاز امروز کشورمان:

آسان سازی صادرات برای تمامی تولیدکنندگان، کشاورزان، واحدهای کوچک تولیدی حتی در روستاها و نقاط مختلف برداشتن موانع مهم و اساسی صادرات، مانند:

بازاریابی و انتقال درخواست خرید و سفارش از کشورهای جهان، و ارسال طبقه بندی شده در بیش از هزار گروه شغلی و صنفی به تمامی اعضای ثبت نام شده در زیرگروه انتخابی خود

ترجمه همزمان سفارشات خارجی به تمامی زبان های کشورهای سفارش دهنده به فارسی و بالعکس

مهیا نمودن و معرفی شرکت های خدمات صادراتی به مبتدیان در صادرات

آموزش و معرفی مطالب و خدمات مورد نیاز تولید و خرید و فروش و صادرات و واردات.

تضمین برگشت ارزش کالای عرضه شده به داخل و خارج از کشور.

سامانه مامورخرید، با مشخص کردن، کیا دارن؟ کجا دارن؟ چند میدن؟ شرایطشون چیه؟

در کمترین زمان ممکنه، برای تهیه هرکالا و خدمات، بزرگترین مشکل را برای خریداران و فروشندگان در جهان را حل کرده است.

برای دریافت مشتری:

پس از انتخاب کشورهایی که مایلید از آن ها سفارش داشته باشید، فقط کافیست آدرس ایمیل یا تلفن همراه خود را در زیر گروه شغلی خود درج نمایید.

برای ثبت سفارش:

پس از انتخاب کشورهای خارجی و یا شهرهای داخلی که مایلید از آن ها قیمت بگیرید، گروه شغلی و صنف کالا یا خدمات درخواستی را مشخص کرده و مشخصات نیاز خود را درج نموده تا به تمامی عرضه کنندگان جهت استعلام قیمت و شرایط، ارسال نماییم.

پس از ارسال، پیشنهادات آنان برایتان ایمیل یا پیامک شده و شما بهترین را انتخاب و مستقیم و بدون واسطه خرید نمایید.

تمامی خدمات داده شده برای خریداران رایگان و بدون هیچ هزینه ای می باشد

و برای فروشندگان بصورت 100% تضمینی تا بعد فروش قطعی رایگان بوده و هزینه و سود این خدمات از درصدی که فروشندگان بعد فروش شان دریافت می شود تامین می گردد

امیدواریم با استفاده از امکانات مامورخرید شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد کشورمان باشیم.

ان شاءالله