چرا مامورخرید

این همه سایت و سامانه های فروشگاهی و بانک های اطلاعات مشاغل با تنوع زیاد، چرا مامورخرید؟ این اولین سوالی است که ممکن است برای شما پیش بیاید و شما را در عضویت مردد نماید.

پاسخ این است: حتما تاکنون پیش آمده است که برای پیدا کردن قیمت واقعی کالا یا خدمات مورد نظر، در اینترنت به جستجو پرداخته اید و با صدها صفحه مواجه شده اید و پس از صرف زمان به مجموعه ای از قیمت های قدیمی و ناموجود برخورد کنید!

و یا به دنبال فروشندگان در مغازه های مختلف بروید و ده ها مشکل دیگر و یا …

خلاصه بعد خریدن هم میبینید که در جای دیگر قیمت های پایین تر و با کیفیت بهتر نیز یافت میشد!

در مامورخرید اینگونه نیست که شما پس از انتخاب کالا و یا خدمات بدنبال قیمت بروید.

مامورخرید برای شما، بدنبال بهترین قیمت و کیفیت خواهد رفت و مستقیم و بدون واسطه فروشندگان و یا ارائه دهندگان منصف را به شما معرفی می کند.

یعنی درخواست شما در سامانه #مامورخرید ثبت سفارش شده و سپس به تمام فروشندگان ارسال می¬شود، و پس از چند دقیقه یا چند ساعت آنان برای شما قیمت را ارسال کرده و شما بهترین پیشنهاد را انتخاب و بصورت مستقیم وارد مذاکره و خرید می شوید.

نکته قابل توجه دیگر این است که تمامی قیمت پاسخ دهندگان، بروز می باشد.

مزیت مهم دیگر این است که از خرید جزئی، تا خرید کلی و عمده، سریعا به استعلام بهترین قیمت رسیده و به راحتی می توانید اجناس کمیاب را سریعا پیدا کنید.

مزیتی که برای فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات دارد این است که سفارش هایی را که از این طریق دریافت میکنند از واقعیت بالایی برخوردار است چراکه، مشتری انتخاب خود را کرده و برای رسیدن به قیمت خوب، با کیفیت درخواست دارد و اگر شما بهترین قیمت و با کیفیت را ارائه کنید از شما خرید خواهد شد.

در مامورخرید هر آنچه که نیاز دارید را با دو کلیک از متخصصین آن بدون واسطه بدست خواهید آورد. در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، بدون واسطه.

در تهیه و خرید کالا دیگر نیازی نیست تخصص داشته باشید و بدنبال متخصص بگردید، مامورخرید بهترین ها را برای شما به صف خواهد کرد.

در مامورخرید امکان رقابت برای تازه کاران در کنار باتجربه ها نیز وجود دارد و برای رقابت هزینه های کلان نیاز نمی باشد و راه پیشرفت برای جوانان نیز وجود دارد.

دیگر اشخاصی که می توانند از امتیازات #مامورخرید بهره مند شوند افرادی هستند که حرفه و فنی را بلدند ولی امکان ارائه آن را ندارند.

با جستجوی شغلی در زیر گروه مربوطه شغل خود را ثبت نموده تا کسانی که به این خدمات نیاز دارند را به ایشان معرفی نماییم‌.