شرایط مشارکت در مامورخرید

در مأمورخرید شما نیز می توانید در سود ناشی از خرید و فروش هایی که از طریق سایت انجام می شود و در قالب دریافت تعرفه از فروشنده بعد از فروش دریافت می شود سهیم باشید.

بصورت پنجاه- پنجاه. بله درست شنیدید پنجاه – پنجاه 😁

البته این مشارکت قوانینی هم دارد که در ذیل آمده است:

 1. کاربر باید حداقل دارای یک سایت یا وبلاگ یا کانال و یا یکی از شبکه های اجتماعی مجاز و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا حداقل در تلگرام آی دی تعریف شده و یا ایمیل داشته باشد.
 2. داشتن سن قانونی

نحوه مشارکت:

وظایف سامانه مأمورخرید:

 1. در اختیار قرار دادن لینک اختصاصی و کلیه امکانات سامانه مأمورخرید اعم از ثبت نام کاربر و ارسال درخواست مشتری به عرضه کنندگان کالا یا خدمات و ... به کاربران معرفی شده سایت ها و شبکه های اجتماعی شریک
 2. واریز 50درصد از تعرفه پرداختی فروشندگانی که نماینده به سیستم معرفی کرده به حساب نماینده ازطرف شرکت پس از کسر هزینه های سامانه در مدت مقرر(حدود 30 تا 45 روز کاری و لحاظ قراردادن اینکه حداقل این مبلغ به 20000 تومان رسیده باشد)
 3. برآورد حدودی هزینه های مربوط به بند بالا، در مقطع کنونی حدود یک سوم تعرفه درنظر گرفته شده است و کم و زیاد آن به عهده مدیریت سامانه می باشد که نماینده دراین مورد به مدیریت سامانه وکالت تام داده است.
 4. تنظیم و مشخص کردن تعرفه دریافت کمیسیون از فروشندگان به صلاحدید مدیریت سایت

وظایف شریک ( یعنی شما ) دارنده سایت یا شبکه اجتماعی و آی دی یا ایمیل:

 1. ثبت نام در سامانه مأمورخرید و درج اطلاعات صحیح درخواستی
 2. نصب لینک آدرس سامانه مأمورخرید در حداقل یک صفحه از سایت یا شبکه اجتماعی خود ویا ارسال لینک ( دعوت ) مشخصه خود به دوستان و دیگران از طریق آی دی تلگرام یا ایمیل و یا پیامک
 3. ارسال دعوت به سایت مامورخرید به حداقل مخاطبین دفتر تلفن همراه خود
 4. فعالیت و حداقل ثبت سفارش کاربران خود، حداقل یکبار در ماه در سیستم سامانه
 5. فعالیت و حداقل ثبت یک سفارش، دوماه یکبار از طریق سامانه توسط خودتان
 6. پاسخگویی به سوالات مدیریت سامانه و شرکت در جلسات آنلاین یا حضوری حداقل سالانه 2 بار
 7. دادن وکالت تام مالی و معنوی به مدیریت سامانه ازجمله تنظیم تعرفه و هزینه کردن مربوط به سامانه
 8. پیگیری مشکلات کاربران سایت خود و پاسخ به سوالات و معرفی سامانه مأمورخرید به آنان
 9. انتقال امتیاز مشارکت به دیگران با توافق مدیریت سامانه امکان پذیر است
 10. پرهیز از تبلیغات مامورخرید در سایت ها و شبکه های اجتماعی ضد اسلام و ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که درصورت رعایت نکردن نمایندگی قطع و به کلیه مسائل حقوقی و حقیقی پاسخگو خود شما خواهید بود و مامورخرید هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

وظایف مشترک:

 1. قرار داد یکساله بوده و تمدید آن حداقل 5 ساله بوده که با توافق طرفین میسر می باشد
 2. طرفین حق فسخ قرارداد را بصورت یکطرفه پس از تسویه حساب مالی را دارند

موارد دیگر:

 • چنانچه شریک سایت دار ( شما ) ایده و همکاری جدیدی غیر از تعرفه فروشنده را به مدیریت سامانه داد میتواند با توافق طرفین در درآمد ناشی از همکاری جدید در سود آن به نسبت توافق شده که عمدتا 50 درصد خواهد بود سهیم شود.

  به عنوان مثال: برای سامانه اسپانسر تبلیغاتی معرفی نماید و تبلیغات داخلی بیاورد، که از درآمد حاصله سودی را دریافت خواهد نمود در کلامی دیگر سامانه را شریک است و هر سودی را که برساند درآن سهیم خواهد بود.

 • اگر معرف سایت دیگری باشید، علاوه بر امتیازی که دریافت خواهید نمود درصدی از درآمد نیز در دراز مدت نصیب شما خواهد شد. چرا که هم سود رسانی کرده و هم از هزینه های سامانه کسر نمودید.
 • قابل ذکر می باشد و بدیهی است 50 درصد دریافتی تعرفه 20 درصد به معرف فروشنده و 30 درصد به معرف خریدار تعلق میگیرد وچنانچه هردو مورد را شخصی معرفی کرده باشد جمعا پنجاه درصد به او تعلق میگیرد و 50 درصد عاید سامانه مامورخرید خواهد شد

در انتها سامانه مأمورخرید به نیت اشتغال زایی و تعدیل هزینه های فروش برای تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات در بخش عمده و جزء بوجود آمده و متعلق به کسانی خواهد بود که طالب فعالیت و خدمت رسانی اقتصادی و اجتماعی هستند، لذا در این ارتباط از هیچگونه همکاری با شاغلین و جویندگان کار دریغ نخواهد کرد و تیم همکاران موافق با مشارکت در تمامی موارد می باشند.

به امید روزی که شما مدیرعامل مامورخرید شوید، راه برای تمامی فعالان باز است.

بنابراین خواهشمندیم شما نیز از ما کمک خود را دریغ نفرمایید.

سرمایه گذاری و خدمات رسانی با ما

معرفی و اطلاع رسانی سامانه، باشما

تقسیم سود خالص پنجاه – پنجاه